صفحه اصلی / سرمقاله 10 خطی / آیا برای ماجراجویی ۱۰ برابر آماده هستید؟

آیا برای ماجراجویی ۱۰ برابر آماده هستید؟

 1. برخی می‌گویند انتظارات بالا دلیل اصلی نارضایتی‌اند؛ گرانت کاردون در پاسخ به این ادعا می‌نویسد: من با توجه به تجربۀ شخصی‌ام به شما اطمینان می‌دهم که از تنظیم اهداف سطح پایین تا حد زیادی رنج خواهید برد.
 2. تنها اهداف ۱۰ برابر درآمد و دستاوردهای بالا دارند.
 3. چرا ۸ ساعت در روز مشغول به کاری باشید که نتیجۀ آن گمنامی محض است. اهداف ۱۰ برابر داشته باشید تا به سوپراستار حوزۀ موردعلاقۀ خودتان تبدیل شوید؛ مالک جایی باشید یا جایی را اداره کنید.
 4. لازم است از جایی که در آن هستید فراتر بروید و به اهداف و اقدامات ۱۰ برابر متعهد باشید.
 5. تا زمانی که زنده‌اید یا برای تحقق اهداف و آرزوهایتان زندگی می‌کنید یا منبعی هستید که برای تحقق اهداف و آرزوهای دیگران استفاده می‌شود.
  قاعده 10 برابر
 6. آیا برای ماجراجویی ۱۰ برابر آماده هستید؟
 7. همیشه در سر راه رسیدن به اهداف چیزهایی هست که پیش‌بینی نکرده‌اید یا برنامۀ درستی برایش نداشته‌اید: تغییرات اقتصادی، انتخابات، مسائل حقوقی، بسته شدن بانک محصولات بسیار جدید، تغییرات فناوری، مشکلات مردم، اعتصابات و جنگ تنها نمونه‌هایی از این اتفاقات غیرمنتظره و بالقوه‌اند.
 8. تفکر و اقدامات ۱۰ برابر اهمیت بالایی دارند، این‌ها تنها چیزهایی هستند که شمارا از تمام موانع و رویدادها عبور می‌دهند. پول به‌تنهایی نمی‌تواند از پس همۀ کارها برآید.
 9. کاردون در جایی دیگری از کتاب قاعدۀ ۱۰ برابر می‌گوید: من با هزاران شخص و شرکت در ۲۰ سال گذشته مصاحبه کرده‌ام و هیچ‌گاه ندیده‌ام یکی از آن‌ها اندازۀ فکر و تلاش لازم را درست تخمین بزند.
 10. از فروش محصولی جدید تا یافتن شریک مناسب زندگی همیشه بیش از چیزی که افراد محاسبه می‌کنند نیاز به تفکر و تلاش است.

کتاب قاعده ۱۰ برابر در آدینه بوک

این مطالب را نیز ببینید!

قاعده 10 برابر

چرا باید اهداف ۱۰ برابر داشته باشیم؟

محدودکردن میزان موفقیتی که می‌خواهید، به‌خودی‌خود نقض قاعدۀ ۱۰ برابر است. تمرکز قاعدۀ ۱۰ برابر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *